Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Yılmaz halı yıkama Tic Ltd Şti olarak 1976 yılından bu güne müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli hizmet neticesinde sizden gelen talepler doğrultusunda koltuk yıkama hizmetini de size sunmaktan gurur duyarız.
İstanbul’da mobil timleriyle evlerinizde işyerlerinizde temizlik hizmetleri veren firmamız, 38 yıllık geçmişinden elde ettiği deneyim ve üstün hizmet anlayışıyla temizlik ve konusundaki ihtiyaç ve sorunlarınıza zamanında, etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler sunarak sizin memnuniyetinizi üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir.
Firmamızın size daha iyi hizmet vermek için Amerikadan getirttiği emiş gücü yüksek koltuk yıkama makinamız ile koltuklarınızı kusursuz temizliyoruz.
Siz de koltuklarınızı yıkatırken macera aramak ya da beklenmedik sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız 100.000 aşmış birçok müşterimiz gibi bizi tercih etmelisiniz.
Koltuk yıkama önem vermeniz gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Sağlıklı bir yaşam için devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda yıkatmalıyız.
Koltuklarınız ortalama 45 ila 90 dk arasında değişen sürelerde temizleme işlemini yerine getiriyoruz.
Temizleme işlemi bittikten sonra normal oda sıcaklığında 3 saat içinde kullanıma hazır seviyeye gelir.
Koltuk yıkama işlemini gerçekleştirmeden önce vakum kuvveti güçlü makinalarımız ile ilk önce süpürme işlemini yerine getiriyoruz. İkinci aşamada koltuğunuzda bulunan lekelere bölgesel leke çözücü uygulanır.
Üçüncü aşamada koltuk yıkama işlemi gerçekleştirilir.
Son aşamada durulama ve vakum işlemi gerçekleştirilir